יום רביעי, 22 ביולי 2015

טרנדים בעיצוב מטבחים 2016

אורח החיים של ישראלים רבים בשנת 2016 כולל אתגרים לא פשוטים: אנחנו צריכים ללמוד לשלב בין הקריירה שלנו ובין חיי המשפחה שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את הבית שלנו אנחנו צריכים להתאים אותו לאורח החיים שלנו כך שהוא יהפוך להיות מקום שמאפשר לנו צמיחה ושגשוג אישיים. טרנדים בעיצוב מטבחים 2016 כוללים עיצוב חדשני של מטבחים שמזכיר את עולם ההייטק. מטבחים אלו הם בעלי קווים נקיים ואסתטיקה רבה. כיום רוב המטבחים המעוצבים הם פונקציונליים וחכמים מצד אחד ומצד שני ניתן לשלב אותם עם חלל המגורים והסלון בבית שלנו.


מטבחי לוגת

טרנד של מטבחים פונקציונליים וחכמים


טרנד של מטבחים פונקציונליים וחכמים הפך להיות חם מאוד בשנים האחרונות והוא צפוי להימשך גם בשנת 2016. מטבח פונקציונלי הוא מטבח שיש בו הרבה חללי אחסון והרבה מאוד משטחי עבודה. מטבח זה יכול להיות מאוד איכותי ומאוד אסתטי ומאפשר קלות ונוחות בעבודה במטבח. מטבח זה יכול לכלול פעמים רבות גם עמדת בר או אי הממוקמים בלב המטבח, או היוצרים מעין הפרדה בין המטבח לסלון. כיום ניתן לקנות מוצרי חשמל למטבח כמו תנורים או קולטי אדים מעוצבים ומוקפדים ומשתלבים בעיצוב הכללי של המטבח שלנו. מכשירים אלו יכולים להיות חכמים מאוד והם יכולים לאפשר לנו ליהנות ממטבח שכיף לבשל בו.

מטבחי לוגת


דגש על הפרטים הקטנים


אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב מטבחים הוא חשיבות הפרטים – מהגדולים ועד הפרטים הקטנים ביותר. כלומר ממוצרי החשמל השונים שתופסים הרבה מהחלל, דרך משחי העבודה, הכיורים, עבודות הפירזול, שילוב החומרים, שימוש במתגים מעוצבים – שימת דגש על כל אלה היא בהחלט אחת הבשורות של 2016.


אודות לוגת מטבחים - מעצבים מטבחים בסטייל


טרנד של שילוב בין חלל המגורים והמטבח

אחד הטרנדים שיכולים להפוך את המטבח שלנו לעוד יותר עדכני הוא שילוב בין חלל המגורים שלנו והמטבח. שילוב המטבח וחלל המגורים יכול לאפשר זרימה במרחב ועיצוב מרווח. חברת מטבחי היישוב מתמחה בעיצוב ובנייה של מטבחים איכותיים וטרנדיים מאוד. אם אתם רוצים לשפץ את המטבח הישן שלכם או אם אתם רוצים לבנות מטבח חדש ומעוצב לבית שלכם כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית העלת מוניטין טוב. צוות החברה המקצועי שלנו מאמין שמגיע לכם השירות הטוב ביותר הכולל הקשבה לדרישות שלכם וביצוע מוקפד ומדוייק. הצוות שלנו ישמח לעצב יחד אתכם את מטבח החלומות שתמיד רציתם. ביחד – נוכל לעצב מטבח טרנדי שלא יפסיק להיות אופנתי ובעיקר יגרום לכם לרצות להישאר בו.

מטבחי לוגת
google plus
טוויטר

תגובה 1:

  1. וואו מטבחים מדהימים, אשמח לדעת האם ניתן לקבל יעוץ והכוונה להחלפת המטבח שלי? תודה

    השבמחק