יום שני, 22 בפברואר 2016

טרנדים בעיצוב מטבחים 2016


בשנים האחרונות ניתן לראות כי המטבח הפך לחלק בלתי נפרד מהבית, גם מהבחינה העיצובית. יתרה מכך, ניתן לראות כי יותר ויותר מטבחים מעוצבים תוך התחשבות ושימת לב לטרנדים החמים ביותר בעולם עיצוב המטבחים, כך שהמטבח אינו רק משרת את מטרתו המסורתית אלא שהופך לזירה עיצובית מרכזית, תוך שמשלב פונקציונליות ואסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר. 


מטבחים בהתאמה אישית


אם בעבר קניית מטבח הייתה דורשת מאתנו לפנות אל חברה יצרנית המתמחה בעיצוב מטבחים ולבחור מטבח מאולמות התצוגה, הרי שהיום, כל חברה שמכבדת את עצמה מעמידה לרשות לקוחותיה את האפשרות ליהנות מעיצוב המטבח בהתאמה אישית. מטבח בהתאמה אישית הוא ללא ספק הטרנד השולט בעולם המטבחים ומאפשר לכל משפחה לזכות במטבח ייחודי רק לה, שלא נראה כמותו בשום מקום אחר, מה גם שעיצובו נועד על מנת להפוך את החלל לכמה שיותר מזמין ושימושי עבור בני המשפחה.


 

משחקי תאורה


אין זה סוד כי על ידי שימוש בתאורה ניתן להכתיב את האווירה בחלל ולהשפיע עליה באופן משמעותי ולכן, כיום אחד הטרנדים בעיצוב מטבחים 2016 הוא משחקי תאורה מיוחדים. אם בעבר, היה נהוג לשים תאורה מרכזית באמצע המטבח ולא לשכוח לכבות את האור שיוצאים, כיום ניתן להתקין גופי תאורה במטבח בדרכים שונות ומגוונות. השילוב של תאורה יוצר אווירה חמה ונעימה, כל שכן יוקרתית והופך את החלל להרבה יותר ביתי ומזמין, כאשר ניתן לשלב גופי תאורה מעל הארונות ואף בתוך הארונות עצמם ולהתקין מנורות שנדלקות עם פתיחת הארונות ונכבות בעת סגירתם, ולמעשה אין גבול לאפשרויות.שילוב של צבעים וטקסטורות


מלבד הטרנדים הקודמים, טרנד נוסף שאנו רואים בעיצוב מטבחים הוא שילוב בין צבעים, טקסטורות ומרקמים כמו למשל שילוב בין גוונים של עץ מלא טבעי לעץ הצבוע בלבן. כיום אין גבול לדמיון וליצירתיות וניתן ליצור עיצובים מרשימים ומקוריים, מה גם שחשיבה מחוץ לקופסה הפכה למוערכת ביותר. אין ספק כי הטרנד החם ביותר הוא ליצור מטבח ייחודי, שלא נראה כמותו ועל כן אין מניעה לנסות ולהתנסות, לשלב ארונות מטבח תחתונים מעץ בגוון טבעי עם ארונות עליונים בלבן, שולחן אוכל עם רגליים לבנות ופלטה מעץ או כל שילוב אחר שאתם מוצאים לנכון.

אין תגובות:

פרסום תגובה